Välkommen till Wiveko Redovisning AB! Vi finns i lokaler i centrala Vallentuna, bakom Vallentuna gymnasium.  Vi är auktoriserade av SRF- Srf Konsulterna. Kvalitetsstämpeln för dig som kund.

Christer Hägglund
Huvudägare till Wiveko Redovisning AB. Auktoriserad redovisningskonsult, arbetar med redovisning, moms, löner, bokslut, årsredovisningar och inkomstdeklarationer.

christer@wiveko.se
Tel: 073-966 26 47

Renée Wikström
Utbildad redovisningskonsult, arbetar med redovisning, moms, löner, bokslut, årsredovisningar och inkomstdeklarationer.
Delägare och ansvarig för Wiveko Redovisning AB

renee@wiveko.se
Tel: 08-511 770 11

Hanna Lennartsson
Utbildad redovisningsekonom, arbetar med redovisning, moms, löner, bokslut, årsredovisningar och inkomstdeklarationer.

hanna@wiveko.se 
Tel: 08-511 770 11

Pervin Feili (Mammaledig tom maj 2019)
Utbildad redovisningsekonom, arbetar med redovisning, moms och löner

pervin@wiveko.se
Tel: 08-511 770 11

Juhani Pekkanen
Auktoriserad redovisningskonsult , arbetar med redovisning, moms, löner, bokslut, årsredovisningar och inkomstdeklarationer.

Juhani@wiveko.se
Tel: 08-511 770 11

Bissa Nyström
Utbildad redovisningsekonom, arbetar med redovisning, moms, löner samt bokslut.

bissa@wiveko.se
Tel: 08-511 770 11

Mirja Eriksson
Utbildad redovisningsekonom, arbetar med redovisning, moms, löner samt bokslut.

mirja@wiveko.se
Tel: 08-511 770 11

 


Välkommen att kontakta oss!

Välkommen att kontakta oss om du behöver hjälp.

Wiveko Redovisning, telefon: 08-511 770 11

E-post: renee@wiveko.se